Leer ons kennen!

Menselijk, betrokken en dichtbij. Dat is hoe we ons graag opstellen. Dat is niet altijd makkelijk in een wereld waarin het tempo enorm hoog ligt en online communicatie ‘ouderwets’ face-to-face contact naar de achtergrond drukt. Maar we proberen het wel! Te beginnen met deze foto’s van ons team. Ons face-to-face ontmoeten? Je bent altijd welkom op ons kantoor aan de prachtige en oer-Haagse Stadhouderslaan!

Gezichten achter In2Talent

Susan Ruiter

Operations Manager

De motivatie en inspiratie van jong inkooptalent werkt aanstekelijk voor mij. Ik zie hoe de junior consultants het geleerde in de praktijk brengen en meedenken met klanten. Dit herkennen ook onze opdrachtgevers. Zelf heb ik een achtergrond als Senior Researcher en inkoopconsultant.

Susan@In2Talent.nl

Roderick Timmermans

Coach

Speciaal aangetrokken om In2Talent op te zetten. Heeft jarenlange ervaring binnen inkoop en de publieke sector en met het opleiden en begeleiden van (jonge) inkoopprofessionals. Gespecialiseerd in het coachen van medewerkers en opdrachtgevers on-the-job. 

Roderick@In2Talent.nl

Marc Brugman

Directeur van InQuest en initiator

Juist nu investeren in het inkooptalent van morgen, dat is waar ik in geloof. Het werken met 'echte' talenten geeft mij energie en zij brengen moderne inzichten mee voor de inkooporganisaties in zowel de publieke als private sector.  Nu voor morgen! 

Marc@In2Talent.nl

Martine Calkhoven

Consultant Inquest/In2Talent

De groei die In2Talenters maken van net afgestudeerd tot inkoopprofessionals vind ik mooi om te mee te maken en geeft mij energie. Samen met de talenten kijken naar wat nodig is om te ontwikkelen en daarnaast om de juiste matches tussen klant en talent te vinden.

Calkhoven@In2Talent.nl

Christel Jongen

Inkoopconsultant

Siomara Scheer

Inkoopconsultant

De diversiteit bij de verschillende publieke organisaties waar ik voor heb gewerkt zorgt ervoor dat ik zowel op persoonlijk vlak als inhoudelijk de uitdaging vind die ik zoek.

Siomara@In2Talent.nl

Kelly Barnhoorn

Inkoopconsultant

Als young professional krijg ik bij In2Talent de kans om bij unieke organisaties een kijkje in de keuken te nemen. Door coaching-on-the-job kan ik mezelf blijven ontwikkelen en optimaal meegroeien in deze ervaringen. Daar ken ik veel waarde aan toe.

Kelly@In2Talent.nl

Bas Willems

Inkoopconsultant

Het gedetacheerd worden bij verschillende opdrachtgevers in combinatie met het persoonlijk ontwikkelingstraject geeft mij de kans om zowel als persoon en als professional te blijven groeien. Deze groei neem ik mee en pas ik toe in mijn werkzaamheden bij de verschillende opdrachtgevers.

Bas@In2Talent.nl

Daan de Vries

Inkoopconsultant

Bij In2Talent krijg ik de kans te ontdekken wie ik wil zijn als persoon, als professional en hoe ik met zaken om ga. Ik leer mezelf beter kennen en kan mijn sterke eigenschappen meer benutten.

Daan@In2Talent.nl

Lara van der Zwan

Inkoopconsultant

De combinatie van persoonlijke ontwikkeling en het werken bij interessante opdrachtgevers maakt het werken voor In2Talent voor mij zo leuk!

Lara@In2Talent.nl

Archana Rewti

Inkoopconsultant

Als inkoopconsultant bij In2Talent draag ik bij aan een nieuwe impuls in het inkoopvak. Mijn ontwikkeling bij In2Talent heeft ertoe geleid dat ik zelfstandig en met de nodige competenties klanten kan adviseren bij inkoop- en aanbestedingstrajecten.

Archana@In2Talent.nl

Kevin van Gemert

Inkoopconsultant

De kansen die ik bij In2Talent krijg om mezelf zowel op persoonlijk als professioneel gebied te ontwikkelen zijn uniek. Bewust leven, leren en werken met de mogelijkheid bij verschillende organisaties ervaring op te doen.

Kevin@In2Talent.nl

Marlous Vermeule

Inkoopconsultant

Bij In2Talent is er ruimte om jezelf te ontwikkelen tot professional. In deze ontwikkeling leer ik mezelf steeds beter kennen, waardoor ik mezelf kan onderscheiden in mijn werk bij diverse opdrachtgevers. Voor mij maakt dat het werken voor In2Talent zo uniek! 

Marlous@In2Talent.nl

Jochem Vreugdenhil

Inkoopconsultant

Ik wil mijzelf blijven ontwikkelen, zowel persoonlijk als inhoudelijk waardoor ik breed inzetbaar ben en bewust van waarde kan zijn op verschillende gebieden. Dat vind ik het leukste!

Jochem@In2Talent.nl

Rudie van der Beek

Inkoopconsultant

Ik ben een ambitieus, vastberaden en leergierig persoon met een passie voor inkoop. Om die reden heb ik gekozen voor In2Talent.

Rudie@In2Talent.nl

Ben Pillen

Inkoopconsultant

In2Talent geeft mij de kans om bij uitdagende organisaties te werken en mezelf verder te ontwikkelen; binnen het inkoopvakgebied en op persoonlijk vlak door middel van opleidingen, cursussen en coachgesprekken.

Ben@In2Talent.nl

Geert Bok

Inkoopconsultant

Bij In2Talent krijg ik de kans om bij verschillende opdrachtgevers ervaring en kennis op te doen. Als inkoopconsultant ben ik blij dat ik door het opleidingsprogramma de kans krijg mijzelf professioneel en persoonlijk te ontwikkelen.

Geert@In2Talent.nl

Ramon van Dijk

Inkoopconsultant

Werkervaring opdoen en werken aan mijn persoonlijke ontwikkeling, dat is de combinatie die In2Talent mij kan bieden.

Ramon@In2Talent.nl

Jordy Rog

Inkoopconsultant

Bij In2Talent krijg ik de ruimte mijzelf te ontwikkelen, ontdek ik wat mijn kwaliteiten zijn en krijg ik de kans ervaring op te doen bij interessante opdrachtgevers. Ik leer elke dag en dat geeft mij energie!

Jordy@In2Talent.nl

Koen Huisman

Inkoopconsultant

Bij In2Talent krijg ik op het vlak van persoonlijke ontwikkeling een boost. Dit in combinatie met de verschillende opdrachtgevers waar ik voor kan gaan werken maakt dat ik voor In2Talent heb gekozen!

Koen@In2Talent.nl

Lois Veldheer

Inkoopconsultant

In2Talent biedt mij de mogelijkheid ervaring op te doen bij bedrijven in zowel de publieke als private sector. Daarnaast leer ik middels intensieve cursussen en opleidingen veel over het inkoopvak, en nog meer over mijzelf. De ontwikkeling die ik hier doormaak, kan ik iedereen aanraden!

Lois@In2Talent.nl

Voor wie wij werken

Delfland
Gemeente Rotterdam
Haagse Hogeschool
Heineken
Ing
Nike
Rijkswaterstaat
Sandvik
Tata Steel